HAKKIMIZDA
Erkoç Elektrik ve İnşaat Plan. Gıda Turz. Paz. Ltd. Şti. 1987 yılında kurulmuş 30 senedir elektrik sektöründe taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Merkezi Tekirdağ olan Firmamız ülke genelinde 600 den fazla kuruluşun enerji ihtiyacını trafo postası ve E.N.H. seklinde tamamlayarak hizmete girmelerini sağlamıştır.
Son 10 yıldır faaliyetlerine enerji üretim santrallerinin kuruluşunda danışmanlık ve proje hizmeti olarak devam eden firmamız bu yöndeki çalışmaları ile ülkemiz enerji üretim sektöründe de başarılarına imza atmaya devam etmektedir.
Ana iştigal konusu taahhüt olan firmamız çeşitli sektörlerdeki birçok firmanın ENH ve TM postalarını anahtar teslimi olarak tesis edip, enerji ihtiyaçlarını temin etmiştir.
Son yıllarda cazip hale gelen enerji sektörüne yatırım yapmak isteyen firmalara enerji konusunda danışmanlık yapan firmamız bu yatırımcıların EPDK, ETKB, YEGEM, VE TEDAŞ gibi kuruluşlardaki Lisans, Çağrı Mektubu, Proje ve Kabul işlemlerini yürütmektedir.
Son yılların cazip yatırımı olan Rüzgar ve Güneş Enerjisi konularında kendi adına yatırım yapma kararı alan firmamız Bu konuda İzmir, Mersin ve Tekirdağ illerinde arazi temin edip Rüzgar ve Güneş Enerjisi santrali kurumuna başlamıştır.